Producenci
Cooler Master Podstawka pod laptop Notepal L1 wentylator, USB
Opis
Podstawka pod laptop Notepal
- Ultra cienka i lekka konstrukcja ułatwiająca transport.
- Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca najlepszy kąt widzenia/pisania.
- Cichy wentylator 160 mm z doskonałym przepływem powietrza zapewnia najlepszą wydajność chłodzenia.
- Metalowa siatka i aerodynamiczne wloty powietrza.
- Dodatkowy port USB.
- Organizer do zarządzania kablami.
- Kompatybilny ze wszystkimi 17-calowymi i mniejszymi laptopami.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 16 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 21 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Guma |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 390 x 310 x 20 mm |
| Waga | 720 g |