Producenci
Cooler Master Wentylator MasterFan MF140 Halo 2 ARGB PWM
Opis
Podświetlenie ARGB GEN 2
Większe pierścienie LED zwiększają oświetlenie o 50% dla jeszcze bardziej żywych efektów.
Hybrydowa konstrukcja ramy
Przeprojektowana struktura ramy i amortyzatory narożne utrzymują stabilność bez poświęcania powierzchni łopatek wentylatora dla lepszej wydajności.
Większe łopatki wentylatora
Zwiększone o 10% łopatki wentylatora Air Balance zapewniają lepszy przepływ powietrza i wydajność chłodzenia.
Lepsza wydajność chłodzenia
Precyzyjnie dostrojona krzywa P-Q zwiększa przepływ powietrza i ciśnienie, a jednocześnie jest jeszcze bardziej cicha niż jej poprzedniczka.
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 59.51 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 0 |
| Poziom hałasu | 27 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25mm |
| Waga | 210 g |