Producenci
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1
Opis
Przedstawiamy MWE Bronze V3 230V, kolejny ewolucyjny krok w mocy Cooler Master i aktualizację ATX 3.1 do naszego zasilacza MWE Bronze V2. Dzięki takim funkcjom, jak wydajność 80 Plus Bronze, konstrukcja obwodu DC do DC + LLC i ciche chłodzenie wentylatorem HDB, V3 zapewnia cenną wydajność w wielu wymiarach.
Kilka zmian i dodatków poprawia ogólne wrażenia użytkownika. Wszystkie te wybory konstrukcyjne zapewnia zaawansowany zasilacz, który jest wysoce wydajny i niezawodny. Dzięki wytłaczanemu kablowi, wyjątkowej odporności na temperaturę i 5-letniej gwarancji, MWE Bronze V3 rozwinie Twoją maszynę.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 3 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |