Producenci
Cooler Master Zasilacz X Silent Edge Platinum 1100, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
Opis
Precyzyjna, cicha moc
Przedstawiamy X Silent Edge Platinum 230V, pierwszy w branży zasilacz o mocy 1100 W. Edge charakteryzuje się całkowicie cichą i bezpyłową pracą, innowacyjną technologią rurek cieplnych, zaawansowanym rozpraszaniem ciepła, wydajnością 80 Plus Platinum, aktywnym mostkiem prostowniczym i cyfrowym monitorem zasilanym przez oprogramowanie MasterCTRL firmy Cooler Master. Dzięki tym funkcjom Edge zapewnia precyzyjną i cichą moc.
X Silent Edge Platinum 230V obejmuje również obsługę ATX 3.1, wytrzymały kabel 12V-2x6, niezawodne, przemysłowej klasy układy scalone Infineon IC, w pełni modułowe okablowanie, wysokiej jakości japońskie kondensatory i 15-letnią gwarancję. X Silent EdgePlatinum to kolejna granica cichej, niezawodnej i wydajnej pracy.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1100 W |
| Wentylator | Brak |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 1 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Wymiary | 382 x 224 x 126 mm |
| Waga | 4.5 kg |