Producenci
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 360mm
Opis
CORSAIR NAUTILUS RS Liquid CPU Cooler prezentuje doskonałość CORSAIR w inżynierii i projektowaniu, oferując wydajne, ciche chłodzenie z prostą łącznością nie jest wymagany żaden kontroler, wystarczy podłączyć bezpośrednio do płyty głównej. Jego lekko wypukła płyta chłodząca z wstępnie nałożoną pastą termoprzewodzącą zapewnia doskonały transfer ciepła, podczas gdy wentylatory RS120 utrzymują niskie temperatury dla maksymalnej wydajności procesora. Uprość swoją konstrukcję dzięki łatwym, szeregowym połączeniom i precyzyjnej kontroli chłodzenia za pomocą 4-pinowego złącza wentylatora PWM. Aby uzyskać bardziej zaawansowaną kontrolę, można użyć opcjonalnego kontrolera iCUE i kabla adaptera (sprzedawanego oddzielnie). Obsługując szeroką gamę gniazd procesorów Intel i AMD, w tym LGA 1851, NAUTILUS RS oferuje szeroką kompatybilność systemową.
Dane techniczne
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 obr./min |
| Przepływ powietrza | 72.8 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Wymiary | 396 x 120 x 27 mm |
| Waga | 1.59 kg |
| Pozostałe parametry |
|