Producenci
Corsair Dysk SSD 1TB MP600 Series 4950/4000 MB/s PCIe M.2
Opis
Dysk SSD 1TB MP600 Series 4950/4000 MB/s PCIe M.2
Dysk SSD CORSAIR Force MP600 Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 zapewnia ekstremalną wydajność pamięci masowej, wykorzystując technologię Gen4 PCIe, aby osiągnąć niesamowitą szybkość odczytu sekwencyjnego do 4950 MB/s.
Dane techniczne
| Model | MP600 Gen4 PCIe |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 1800 TB |
| Prędkość odczytu | 4950 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 620 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 550 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 23 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 34 g |