Producenci
Corsair Dysk SSD 2TB MP700 10000/10000 MB/s M.2 NVMe 2.0 PCIe Gen5 x4
Opis
Poznaj wydajność pamięci masowej PCIe Gen5 w swoim komputerze. Ten dysk osiąga szybkość odczytu sekwencyjnego do 10 000 MB/s i zapisu sekwencyjnego do 10 000 MB/s, dzięki czemu zapewnia niezwykle krótki czas zapisu, rozruchu i ładowania. Interfejs NVMe 2.0 o dużej przepustowości i pamięć flash 3D TLC NAND o dużej gęstości zapewniają wyjątkową wydajność i żywotność. Dzięki złączu M.2 2280 dysk MP700 podłączysz bezpośrednio do płyty głównej. Technologia Microsoft DirectStorage zapewnia bezprecedensowy czas ładowania podczas grania w kompatybilne gry. Dzięki wytrzymałości do 1400 TB zapisu i kompleksowej 5-letniej gwarancji MP700 będzie zapewniać doskonałą wydajność przez lata.
Dane techniczne
| Model | MP700 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 1400 TB |
| Prędkość odczytu | 10000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 10000 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|