Producenci
Corsair Dysk SSD 480GB MP510 Series 3480/2000 MB/s PCIe M.2
Opis
Ekstremalna wydajność pamięci masowej
Całkowicie nowy kontroler o ekstremalnej wydajności danych zapewnia odczyt sekwencyjny do 3480 MB/s i zapis sekwencyjny do 3000 MB/s, zapewniając niezwykle szybkie odczyty, zapisy i czasy odpowiedzi.
Dane techniczne
| Model | MP510 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 800 TB |
| Prędkość odczytu | 3480 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 360 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 440 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 0.055 kg |