Producenci
Corsair Dysk SSD 4TB MP600 PRO 7000/6850 MB/s Gen4 PCIe x4 NVMe M.2
Opis
Dane techniczne
| Model | MP600 PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6850 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 650 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 700 K |
| Wysokość | 13 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 22 mm |
| Waga | 34 g |