Producenci
Corsair Klawiatura K65 Pro Mini RGB 65% Optical-Mechanical
Opis
Klawiatura K65 Pro Mini RGB 65% Optical-Mechanical
Gładkie, ultra-responsywne liniowe przełączniki optyczne CORSAIR OPX łączą się z niezwykle satysfakcjonującą akustyką, zaprojektowaną z dwóch warstw tłumienia, zapewniając wrażenia podczas grania i pisania, które pozwalają skupić się na tym, co naprawdę ważne: na grze.
Wyprzedź konkurencję podczas pisania na wytrzymałych podwójnych nasadkach klawiszy PBT, które nie pękają pod naciskiem i zadziwiają przeciwników z AXON Hyper - techmologią przetwarzania, która odtwarza złożone warstwy oświetlenia RGB i błyskawicznie przesyła naciśnięcia klawiszy.
Dane techniczne
| Model | K65 PRO MINI RGB 65% |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.82 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 35,8 x 105,4 x 315 mm |
| Waga | 0.6 kg |