Producenci
Corsair Klawiatura K70 Max RGB Magnetic-Mechanical
Opis
Klawiatura K70 Max RGB Magnetic-Mechanical
Klawiatura jest wyposażona w regulowane przełączniki CORSAIR MGX, umożliwiające ustawienie punktu aktywacji każdego klawisza pomiędzy super czuły 0,4 mm i solidny 3,6 mm, zapewniający całkowicie niestandardowe wrażenia podczas grania i pisania.
Technologia hiperprzetwarzania CORSAIR AXON rejestruje naciśnięcia klawiszy nawet 8 razy szybciej niż standardowe klawiatury do gier, a potężne oprogramowanie iCUE na PC i macOS umożliwia personalizację.
Dane techniczne
| Model | K70 MAX RGB |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.82 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 39,2 x 166 x 442 mm |
| Waga | 1.39 kg |