Producenci
Corsair Klawiatura mechaniczna K70 Core RGB czarna
Opis
Mechaniczna klawiatura do gier K70 CORE RGB czarna
Klawiatura do gier CORSAIR K70 CORE umożliwia najlepszą grę i sprawia, że gra i pisanie są niesamowite dzięki łatwemu sterowaniu multimediami i przełącznikom liniowym CORSAIR MLX Red.
Dane techniczne
| Model | K70 Core RGB |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 448 x 35 x 153 mm |
| Waga | 1.199 kg |