Corsair Monitor Xeneon 27QHD240 OLED
Dostępność: brak towaru
Opis
Monitor gamingowy Corsair Xenon 27QHD240 OLED 27 cali, 2560 x 1440, 240 Hz, 0,03 ms GtG, HDR z jasnością szczytową 1000 nitów, Współczynnik kontrastu 1 500 000:1, 1,07 mld kolorów (PE)
  • Technologia OLED META opracowana przez LG Display
  • Czujnik odległości OSD
  • Powłoka antyodblaskowa i niski poziom światła niebieskiego
  • Regulowana wysokość, pochylenie, przechylenie i obrót
  • Zgodność z VESA 100 mm x 100 mm
Dane techniczne
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy OLED
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 0.03 ms
Jasność 1000 nits
Kontrast statyczny 1 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 4 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack