Corsair Monitor Xeneon 315QHD165 IPS QHD
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
32-calowy monitor gamingowy IPS CORSAIR XENEON 315QHD165, QHD (2560 x 1440), 165 Hz, 1 ms, gotowy na HDR, 1,07 mld kolorów (PE)
  • Panel IPS ze znakomitą wiernością i spójnością kolorów
  • Technologia synchronizacji adaptacyjnej
  • Regulowana wysokość, przechylenie i obrót
  • Kompatybilność ze standardem VESA 100 mm x 100 mm
  • 3-letnia gwarancja
Postaw na wielkość
SZYBKOŚĆ
Zachwyć się płynnym obrazem odświeżanym z częstotliwością 165 Hz i niezwykle krótkim czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms, który pozwoli Ci bez przeszkód zagłębić się w wirtualny świat.
WIĘCEJ NIŻ SUMA CZĘŚCI
ZOBACZ PEŁNY OBRAZ
ERGONOMIA W ZASIĘGU RĘKI
Monitor ma działającą szybko i płynnie funkcję regulacji wysokości w zakresie do 110 mm. Przechyl (-5°/20°) i obróć (30°) ekran, aby znaleźć idealną pozycję do oglądania.
POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
Mocna i stylowa podstawka pewnie trzyma monitor w odpowiedniej pozycji na Twoim biurku.
PORZĄDEK W PRZEWODACH
ZŁĄCZA
Różne sposoby połączenia z komputerem, konsolami i urządzeniami mobilnymi: 2x porty HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, zintegrowany 2-portowy koncentrator USB 3.0 hub i wyjście audio 3,5 mm.
MONTAŻ
Monitor można zamontować na ścianie lub na ramieniu za pomocą standardowego uchwytu VESA 100 mm x 100 mm.
Dane techniczne
Model
CM-9020007-PE
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 31.5''
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 8 ms
Jasność 300 nits
Kontrast statyczny 1 200:1
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 32 kW