Producenci
Corsair Monitor Xeneon 32UHD144 IPS UHD
Opis
Monitor gamingowy Corsair Xenon 32UHD144-A
Corsair Xenon 32UHD144-A ożywia Twoje gry i multimedia na ultrasmukłym, 32-calowym wyświetlaczu IPS UHD 4K (3840x2160) z niesamowicie szybką częstotliwością odświeżania do 144 Hz i czasem reakcji 1 ms.
Dane techniczne
| Model | 32UHD144-A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 600 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 12 kg |