Corsair Monitor gamingowy Xeneon Flex 45WQHD240 OLED
Dostępność: brak towaru
Opis
PIERWSZY NA ŚWIECIE MONITOR GAMINGOWY Z REGULOWANĄ KRZYWIZNĄ OLED 21:9
BEZ MIGANIA
ANTYODBLASKOWY
NISKI POZIOM EMISJI NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA
ZINTEGROWANA PODSTAWKA
Zapanuj nad kablami i wygodnie podłączaj urządzenia.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
Xeneon Flex 45WQHD240
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 45''
Typ matrycy OLED
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3440 x 1440
Zakrzywienie ekranu 800 R
Czas reakcji 0.3 ms
Jasność 1000 nits
Kontrast statyczny 1 500 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 4 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty AMD FreeSync Premium
Pobór mocy 50 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość z podstawą 575 mm
Szerokość 1066 mm
Głębokość z podstawą 354 mm