Producenci
Corsair Mysz RGB Ironclaw FPS/MOBA gaming
Opis
Mysz do gier RGB CORSAIR IRONCLAW łączy w sobie precyzyjny sensor optyczny o wydajności 18,000 DPI z lekką obudową o gramaturze 105 g i wyprofilowanym kształcie, który został zaprojektowany specjalnie dla większych dłoni.
Dane techniczne
| Model | IRONCLAW RGB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 18000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 45 x 130 mm |
| Waga | 105 g |