Producenci
Corsair Mysz Scimitar Elite RGB 18000 DPI Black
Opis
SCIMITAR RGB ELITE podnosi poziom rozgrywki dzięki 17 w pełni programowalnym przyciskom, opatentowanemu systemowi sterowania Key Slider i czujnikowi optycznemu 18 000 DPI.
Dane techniczne
| Model | SCIMITAR RGB ELITE |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 17 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 18000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 78 x 42 mm |
| Waga | 122 g |