Producenci
Corsair Mysz bezprzewodowa Scimitar Elite RGB LED 26000 DPI
Opis
Mysz bezprzewodowa Scimitar Elite RGB LED 26000 DPI
Mysz SCIMITAR ELITE WIRELESS do gier MMO oferuje 16 w pełni programowalnych przycisków oraz dostosowywany, 12-przyciskowy panel boczny, które zmniejszają zmęczenie dłoni podczas swobodnych manewrów bez kabli.
Dane techniczne
| Model | Scimitar Elite Wireless |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 16 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 114 g |