Producenci
Corsair Mysz gamingowa M75 Lightweight Black RGB
Opis
Lekka mysz gamingowa RGB M75
Wydajność nabiera kształtu
Każdy kontur i detal myszy M75 został zaprojektowany po to, aby umożliwić Ci osiągnięcie jednego celu: zwycięstwa. Przetestowaliśmy dziesiątki prototypów, zanim ustaliliśmy optymalny kształt. Mysz M75 o konstrukcji do obsługi oburęcznej zwyczajnie nie ma sobie równych pod względem komfortu i jakości sterowania.
Dynamika zwyciężania
Na najwyższych poziomach efektywności w grach decydujące znaczenie mają waga i zwrotność myszy. Ważąca zaledwie 74 g mysz M75 jest niezwykle lekka i pomoże Ci zająć miejsce w czołówce dzięki niezrównanej szybkości oraz precyzji.
Graj bez ograniczeń
Niezależnie od sposobu gry M75 jest zawsze po Twojej zwycięskiej stronie. Wymienne, magnetyczne przyciski boczne w M75 umożliwiają dostosowanie myszy do gry prawą lub lewą ręką. Wybierz i przypisz przyciski wystające lub gładkie bez klikania i rzuć wyzwanie największym konkurentom z poczuciem pewności i w świetnym stylu.
Perfekcja co do piksela
Ultradokładny czujnik optyczny CORSAIR MARKSMAN śledzi każdy ruch z doskonałą precyzją. Mysz M75 dokładnie wyczuje każdy, zarówno błyskawiczny, jak i najdrobniejszy, ruch.
Bezproblemowe sterowanie
Uprość sobie drogę do zwycięstwa. Wszechstronne oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia precyzyjne dostrajanie myszy M75 do wymagań użytkownika i zapewnia mu najwyższy poziom kontroli: od definiowania ustawień DPI po personalizację podświetlenia.
Dane techniczne
| Model | M75 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 108 g |