Producenci
Corsair Obudowa 6500D Airflow Dual Chamber White Mid-Tower
Opis
Obudowa komputera z dwiema komorami Mid-Tower 6500D AIRFLOW - biała
Obudowa komputera z dwiema komorami Mid-Tower CORSAIR 6500D zapewnia wyjątkowy przepływ powietrza i chłodzenie oraz ma panele w całości z siatki i dwie komory, który umożliwiają stworzenie zachwycającej konstrukcji.
- Dwie komory nadają uporządkowany wygląd
- Mnóstwo opcji personalizacji
- Działa z płytami głównymi z odwróconymi złączami
- Niezrównana efektywność przepływu powietrza
- Wiele możliwości chłodzenia
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 496 x 481 x 328 mm |
| Waga | 16.9 kg |