Producenci
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/5600 (2*16GB) CL36
Opis
VENGEANCE DDR5
CORSAIR VENGEANCE DDR5, zoptymalizowany pod kątem płyt głównych Intel, zapewnia wyższe częstotliwości i większą pojemność technologii DDR5 w wysokiej jakości, kompaktowym module, który pasuje do Twojego systemu.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL36 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Tak |
| Wymiary | 135 x 7 x 35 mm |
| Waga | 37 g |