Producenci
Corsair Słuchawki HS55 Surround Carbon
Opis
Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier HS55 SURROUND - karbon (UE)
Zestaw słuchawkowy do gier CORSAIR HS55 SURROUND zapewnia niezbędny komfort przez cały dzień i jakość dźwięku dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej kształt i dźwiękowi przestrzennemu Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac, bez obciążania Cię dzięki lekkiej konstrukcji. Mikrofon wielokierunkowy rejestruje Twój głos głośno i wyraźnie, a złącze audio 3,5 mm zapewnia szeroką kompatybilność z większością urządzeń.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 114 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.501 kg |