Producenci
Corsair Słuchawki HS55 Surround White
Opis
Przewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy HS55 SURROUND Biały (EU)
Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS55 SURROUND wyróżnia się niezbędnym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą kształt, dźwiękowi przestrzennemu Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac oraz lekkiej konstrukcji. Wszechkierunkowy mikrofon umożliwia głośne i wyraźne przekazywanie głosu, a złącze audio 3,5 mm zapewnia szeroki zakres kompatybilności z większością urządzeń.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 114 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.501 kg |