Producenci
Corsair Słuchawki HS80 RGB USB Wired White
Opis
Przewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy HS80 RGB USB Wired biały
Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS80 RGB USB ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi zapewnia niezwykle szczegółowy dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.916 kg |