Producenci
Corsair Słuchawki Virtuoso Wireless Headset Carbon
Opis
CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless zapewnia dźwięk wysokiej jakości, całodzienny komfort dzięki najwyższej jakości piankowym nausznikom z pamięcią oraz superszybką łączność z technologią SLIPSTREAM WIRELESS.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 109 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|