Producenci
Corsair Słuchawki Void RGB Elite Wireless Headset White
Opis
OSZAŁAMIAJĄCY DŹWIĘK
Usłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1, od najlżejszego odgłosu kroków po najbardziej grzmotającą eksplozję dzięki wysokiej jakości, specjalnie dostrojonym neodymowym przetwornikom audio o wysokiej gęstości 50 mm z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.
CAŁKOWITY KOMFORT
Konstrukcja zapewniająca długotrwały komfort podczas długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią
DYNAMICZNE OŚWIETLENIE RGB
Dostosuj swój wygląd za pomocą oświetlenia RGB na każdym nauszniku, umożliwiając niemal nieograniczoną gamę kolorów i efektów.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 30 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 12 m |
| Kolor | Biały |