Producenci
Corsair Słuchawki bezprzewodowe HS80 RGB Carbon
Opis
CORSAIR HS80 RGB WIRELESS, zaawansowane słuchawki dla graczy z dźwiękiem przestrzennym
CORSAIR HS80 RGB WIRELESS łączy się z komputerem przy użyciu hiper-szybkiej technologii bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS i odtwarza niezwykle szczegółowy dźwięk przez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe. Technologia dźwięku Dolby Atmos na komputerze umożliwia wczuwanie się w grę dzięki trójwymiarowej precyzji, a wszechkierunkowy mikrofon klasy emisyjnej rejestruje Twój głos w bardzo klarowny sposób.
Nauszniki z pianki zapamiętującej kształt oraz nieuciskający pałąk zapewniają komfortową grę, a solidna konstrukcja z aluminiowym wzmocnieniem wytrzyma wieloletnie użytkowanie. Zestaw łączy się z komputerem na dwa sposoby, przewodowo przez USB z jakością dźwięku 24 bitów/96 kHz i bezprzewodowo przez specjalny adapterlub bezprzewodowo z konsolami PS5 oraz PS4. Wszechstronne oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia użytkownikom PC szczegółową
personalizację ustawień audio, dzięki czemu wyjątkowo wyraźnie usłyszysz każdy strzał, krok i krzyk, a także sterowanie podświetleniem RGB.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zasięg | 18 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 367 g |
| Akcesoria w zestawie |
|