Producenci
Corsair Zasilacz RM650X 650W 80+ GOLD F.MODULAR ATX
Opis
W pełni modułowe, ciche zasilacze CORSAIR z serii RM zapewniają cichą, niezawodną moc i wydajność 80 PLUS Gold dla Twojego komputera. Dzięki dwóm EPS12V i szeregowi 8-pinowych złączy zasilania PCIe, zasilacze RM mają połączenia potrzebne do zasilania dzisiejszego wymagającego sprzętu komputerowego. Kondensatory klasy przemysłowej o temperaturze znamionowej 105°C zapewniają doskonałą wydajność elektryczną, potwierdzoną siedmioletnią gwarancją.
Wybudzaj komputer szybciej i zużywaj mniej energii dzięki obsłudze nowego trybu uśpienia Modern Standby. W pełni modułowe kable ułatwiają budowę komputera, ponieważ podłączasz tylko te kable, których wymaga Twój system. Dzięki obudowie o długości 140 mm seria CORSAIR RM zapewnia stałą moc dla Twojego systemu.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Brak |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Akcesoria w zestawie |
|