Producenci
Corsair Zestaw słuchawkowy Virtuoso Pro carbon
Opis
Zestaw słuchawkowy Virtuoso Pro
Stwórz scenę dla swoich największych chwil podczas streamingu i grania. Zestaw słuchawkowy VIRTUOSO PRO, wyposażony w nowoczesne grafenowe przetworniki i otwarte nauszniki, emituje realistyczny dźwięk.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Carbon |
| Waga | 338 g |
| Akcesoria w zestawie |
|