Producenci
Creative Labs Słuchawki bezprzewodowe douszne czarne Outlier Active V2
Opis
CREATIVE OUTLIER ACTIVE V2 - Bezprzewodowe słuchawki douszne odporne na pot. W nowej i ulepszonej odsłonie!
Słuchawki Creative Outlier Active V2 powracają w nowej odsłonie dzięki opiniom naszych użytkowników! Ciesz się nawet 9,5 godzinami dźwięku wysokiej rozdzielczości dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth. Ponadto Creative Outlier Active V2 jest wodoodporny z certyfikatem IPX5, dzięki czemu możesz cieszyć się swobodą podróżowania, gdziekolwiek chcesz, czy to w deszczu, czy w promieniach słońca.
CZAS PRACY NA BATERII NAWET DO 9,5 GODZINY| Wydłuzona żywotność baterii w przodującym w branży standardzie. Uzyskaj 1 godzinę odtwarzania przy zaledwie 15 minutach ładowania. Słuchawki możesz ładować w dowolnym miejscu i czasie za pomocą power banku.
SŁUCHAWKI DOUSZNE ODPORNE NA POT Z CERTYFIKATEM IPX5| Zmierz się ze wszystkimi żywiołami i wykaż się maksymalną sprawnością bez ograniczeń. Pozostań w kontakcie poza domem dzięki możliwości pełnego sterowania muzyką, połączeniami i funkcjami inteligentnego asystenta za jednym przyciśnięciem guzika
ERGONOMICZNY I NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABEL| Lekkie, ważące 15 g słuchawki z matowoczarnym, nieplączącym się płaskim kablem przekładanym za szyję. Specjalna konstrukcja sylikonowych wkładek dousznych, pozwalają na lepsze dopasowanie do uszu. Nieużywane słuchawki można połączyć magnesem i bezpiecznie zawiesić na szyi.
WYCISZAJĄCE, SYLIKONOWE WKŁADKI DOUSZNE AURASEAL| Miękkie silikonowe końcówki izolujące niepożądane dźwięki z zewnątrz. Gwarancja wyjątkowego głębokiego basu, krystalicznie czystych wysokich tonów i zrównoważonej jakości dźwięku. Dzięki 3 różnym rozmiarom końcówek dousznych możesz idealnie dopasować rozmiar i cieszyć się idealną izolacją.
BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH 5.0, AUDIO JAKOŚCI HD| Ciesz się płynnym i bez zakłóceń dźwiękiem wysokiej rozdzielczości dzięki Bluetooth 5.0. Najlepsze wrażenia dźwiękowe uzyskasz dzięki specjalnie dostrojonym przetwornikom neodymowym 5,5 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | -42 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.1 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|