Producenci
Creative Labs Sound Blaster Blaze słuchawki gaming
Opis
Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy
W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Wzór |
| Kolor | Czarny |