Producenci
Creative Labs Soundbar bezprzewodowy Stage 2.1 z subwooforem
Opis
Soundbar bezprzewodowy Stage 2.1 z subwooforem
2.1 wyposażona w subwoofer, niezwykle wydajna listwa dźwiękowa do telewizora, komputera lub ultrapanoramicznego monitora
Creative Stage to wysoce wydajna listwa dźwiękowa, która z łatwością zmieści się pod ekranem monitora komputerowego lub telewizora. Dołączony do niej subwoofer wyraźnie uwydatnia i wzbogaca tony niskie, wypełniając pulsującym basem całe pomieszczenie. Ponadto mnogość opcji połączeń umożliwia proste podłączenie urządzenie zarówno do komputera osobistego, jak i do telewizora w salonie.
Elegancka i opływowa konstrukcja Creative Stage idealnie współgra z wystrojem każdego wnętrza i sprawia, że urządzenie znakomicie prezentuje się nawet pod ultrapanoramicznym monitorem. Dodatkowo soundbar wyposażony został w zestaw do montażu ściennego, pozwalający w łatwy sposób przymocować go do ściany; idealne rozwiązanie, gdy ogranicza nas dostępna przestrzeń. Wygodne zasilanie urządzenia przez wbudowane, pojedyncze złącze, umożliwia pozostawienie wolnego miejsca na konsolę czy komputer.
Dane techniczne
| Rodzaj | Subwoofery |
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Moc subwoofera | 40 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | S/PDIF |
| Złącza | AUX |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.27 kg |
| Pozostałe parametry |
|