Producenci
Creative Labs Soundbar bezprzewodowy Stage Air
Opis
Soundbar bezprzewodowy Stage Air
Kompaktowa listwa dźwiękowa pod monitor komputera, wyposażona w moduł Bluetooth, wejście AUX i port USB do podłączania urządzeń MP3. Listwa dźwiękowa Stage Air jest fabrycznie wyposażona w funkcję oszczędzania baterii, która sprawia, że urządzenie wyłączy się automatycznie po 10 minutach braku aktywności.
Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi aktualizacji firmware. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami na creative.com/priorityhelp.
W celu zachowania trwałość urządzenia Stage Air funkcja oszczędzania baterii nie jest w pełni wyłączona. Pomaga to w dłuższej perspektywie czasu zachować żywotność baterii Stage Air, zapobiegając jej przedwczesnemu wyczerpaniu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary | 70 x 410 x 78 mm |
| Waga | 0.91 kg |