Producenci
Crucial Dysk SSD P1 500GB M.2 PCIe NVMe 2280 1900/950MB/s
Opis
Dysk SSD P1 500GB M.2 PCIe NVMe 2280 1900/950MB/s
Dane techniczne
| Model | P1 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 1900 MB/s |
| Prędkość zapisu | 950 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 90 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 220 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |