Producenci
Crucial Dysk SSD P310 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 2280 7100/6000
Opis
Dane techniczne
| Model | P310 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 440 TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1200 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |