Producenci
Crucial Dysk SSD X9 1TB USB-C 3.2 Gen2
Opis
Dysk SSD X9
Niezawodna pamięć dla Twoich ulubionych urządzeń, gdziekolwiek jesteś - taki właśnie jest przenośny dysk SSD Crucial X9. Przesyłanie plików z szybkością do 1050 MB/s i pojemności do 4 TB wystarczą na wszystkie Twoje ulubione zdjęcia, filmy, gry i nie tylko. Crucial X9 jest do 7,5 razy szybszy niż przenośne dyski twarde, jest odporny na upadki do 7,5 stóp (2 metry) oraz kompatybilny z komputerami PC, Mac, tabletami, konsolami do gier, telefonami z systemem Android i nie tylko, co czyni go idealnym rozwiązaniem do przechowywania danych typu plug-and-play.
Dane techniczne
| Model | X9 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 1050 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 50 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Waga | 35 g |