Producenci
Crucial Dysk T500 500GB M.2 NVMe2280 PCIe 4.0 7200/5700
Opis
Dysk SSD Crucial T500 PCIe Gen4 NVMe został stworzony do wysokowydajnego grania, modernizacji konsoli do gier PlayStation 5 (PS5) oraz edycji zdjęć i wideo. T500 oferuje błyskawiczne prędkości do 7 400 MB/s i jest wyposażony w technologię Microsoft DirectStorage, która skraca czasy ładowania i przyspiesza renderowanie w grach oraz w studiach kreatywnych.
Dane techniczne
| Model | T500 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 7200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 800 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1390 K |
| Kolor | Nie dotyczy |