Crucial Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 (16Gbit)
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
356.40
Opis
Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 (16Gbit)
Wzmocnij swoją następną generację, wielordzeniowy procesor
  • Prędkość 4800MT/s
  • Napięcie 1.1V
  • Wielkości 8, 16 i 32 GB
  • Współczynnik kształtu UDIMM
Szybsze czasy ładowania i transfery plików
Bardziej responsywna wielozadaniowość
Ekstremalna innowacja zapewniająca stabilną wydajność
Zoptymalizowana wydajność energetyczna
Aby zwiększyć wydajność i stabilność, Crucial DDR5 wprowadza regulację napięcia w module za pomocą zintegrowanego układu zarządzania energią (PMIC), który znajdował się na płycie głównej ze starszymi technologiami pamięci. Skutkuje to lepszą sygnalizacją i czystszą mocą modułów (DIMM). Co więcej, napięcie robocze modułu DDR5 wynosi tylko 1,1 V w porównaniu z 1,2 V DDR4.
Dane techniczne
Rodzaj pamięci DDR5
Całkowita pojemność pamięci 32 GB
Częstotliwość szyny pamięci 4800 MHz