Producenci
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 48GB/5600 CL46 (16Gbit)
Opis
Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 48GB/5600 CL46 (16Gbit)
CT48G56C46S5 to moduł 48 GB DDR5, który działa z prędkością 5600 MT/s i ma opóźnienie CAS 46. Jest to moduł SODIMM i jest zgodny ze standardowym układem DDR5 SODIMM z 262 pinami. Jest kompatybilny z systemami obsługującymi pamięć DDR5-5600 SODIMM.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 48 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary | 30 x 3,7 x 69,6 mm |
| Waga | 9.4 g |