Producenci
Cudy AP1200 Outdoor Access Point AC1200 Outdoor
Opis
Bezprzewodowy zewnętrzny punkt dostępowy AC1200, model: AP1200-Outdoor
- 2 porty Fast Ethernet do podłączenia urządzeń przewodowych
- Szybkość Wi-Fi 2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 867 Mb/s
- Obsługa zasilania POE
- IP66 Odporność na warunki atmosferyczne
Doskonała wydajność Wi-Fi i duży zasięg
Dedykowany wzmacniacz dużej mocy i profesjonalne anteny wraz z najnowszą generacją standardu 802.11ac zapewniają doskonałą wydajność Wi-Fi i duży zasięg w pasmach bezprzewodowych 2,4 GHz i 5 GHz.
Automatycznie wybierz najlepszy kanał
AP1200-Outdoor automatycznie wybiera najlepszy kanał zgodnie z wykorzystaniem kanału bezprzewodowego w środowisku, co pozwala uniknąć zakłóceń międzykanałowych i zapewnić stabilność sieci bezprzewodowej.
Zgodność z IEEE 802.3af/at PoE
Zgodny ze standardem 802.af/at PoE, AP1200-Outdoor może być zasilany przez standardowe przełączniki PoE, zwiększając elastyczność wdrażania i redukując koszty.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 353 x 85 x 44 mm |