Producenci
Cudy Karta sieciowa WE3000 WiFi AX5400 PCI-E
Opis
WE3000 Karta sieciowa AX5400 Tri-Band Wi-Fi 6 PCI Express
- Tri-Band 2402Mbps + 2402Mbps + 574Mbps Speed
- Bluetooth 5.2 Technology
- Moduł Intel WiFi 6/WiFi6E
- Kompatybilna z 802.11ax/ac/a/b/g/n
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | INTEL AX210 |
| Interfejs | PCIe |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 65 x 44.5 x 1.6 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|