Producenci
Cudy Karta sieciowa WE4000 WiFi AX5400 PCI-E
Opis
WE4000 Karta sieciowa AX5400 Wi-Fi 6/6E Bluetooth 5.2 PCIe
- Tri-Band 2402Mbps + 2402Mbps + 574Mbps Speed
- Bluetooth 5.2/4.2/4.0
- Magnetyczna podstawa anteny z przewodem RF o długości 1,5 m
- Intel Wi-Fi 6E chipset AX210
- 802.11ax/ac/a/b/g/n
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | Intel AX210NGW |
| Interfejs | PCIe |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymiary |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Standard Bluetooth: 5.2 Prędkość sygnału:
|