Producenci
Cudy Karta sieciowa WE9300 PCI-E WiFi 7 BE9300
Opis
Adapter BE9300 Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCI-E
Adapter Wi-Fi 7 i Bluetooth PCI-E zbudowany na module BE200 Intel z radiatorem. Zainstaluj go, aby wyposażyć swój komputer z systemem Windows 11 Intel w zaawansowaną łączność bezprzewodową.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | Intel BE200 |
| Interfejs | PCIe |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Pozostałe informacje | System operacyjny Windows 11 obsługiwany wyłącznie na platformie Intel |