Producenci
Cudy Karta sieciowa WU1300S USB 3.0 AC1300
Opis
Karta sieciowa WU1300S AC1300 High Gain USB Wi-Fi Adapter
- Prędkość Wi-Fi AC1300
- Dwupasmowa - idealna do strumieniowego przesyłania wideo i gier online
- Antena z dużym zyskiem zapewnia mocny sygnał
- Standardy Home Security zapewniają bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej
- Kompatybilna z Windows 7/8/8.1/10, Mac OS
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | RTL8812BU |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPS, 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK(TKIP/AES) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 37.5 x 17 x 8.5 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji danych:
|