Producenci
Cudy Karta sieciowa WU1400 USB 3.0 AC1300
Opis
Karta sieciowa WU1400 AC1300 High Gain USB Wi-Fi Adapter
- Prędkość Wi-Fi AC1300
- Dwupasmowa - idealna do strumieniowego przesyłania wideo i gier online
- Antena z dużym zyskiem zapewnia mocny sygnał
- Standardy Home Security zapewniają bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej
- Kompatybilna z Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 10, mac OS, Linux
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość sieci bezprzewodowej: do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz; do 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz |