Producenci
Cudy M3000_W(2-Pack) Wi Fi Mesh AX3000 2.5GE
Opis
AX3000 2.5G Dual Band Wi-Fi 6 Mesh System
- Dwurdzeniowy procesor Cortex-A53 1,3 GHz
- Niezwykle szybka technologia Wi-Fi 6 AX3000
- 1 porty Ethernet 2,5 Gb/s na jednostkę
- 1 port Ethernet 10/100/1000Mbps na jednostkę
- Obsługiwana przepustowość 20/40/80/160 MHz
- DL-OFDMA/MU-MIMO
- UL-OFDMA/MU-MIMO
- TX Beamformer i RX Beamformer
- Obsługiwany standard 1024QAM
- IPv4/IPv6, TR069/TR098/TR181/TR111
Dane techniczne
| Model | AX3000 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3 |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |