Producenci
Cudy Przełącznik FS1018PS1 16xFE PoE+ 200W 1xSFP
Opis
FS1018PS1 16-portowy przełącznik 10/100M PoE+ z 1 portem Combo SFP
- Zasilanie PoE 200 W, do 30 W na port
- 2 porty uplink 10/100/1000M + 1 port SFP
- 16 portów 10/100M PoE+
- Tryb CCTV obsługuje zdalne zasilanie PoE do 250m
- Tryb VLAN izoluje każdy port PoE w celu zapewnienia bezpieczeństwa
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3at / IEEE 802.3af
- Plug&Play
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 16 |
| Liczba portów COMBO | 1 |
| Liczba portów SFP | 1 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 7.2 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 190 W |
| Zasilanie | Zasilacz wewnętrzny: AC 100 - 240V |
| Wymiary | 280 x 180 x 44 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość transmisji:
|