Producenci
Cudy Przełącznik GS1016 16xGE metalowa obudowa
Opis
16-portowy przełącznik Gigabit GS1016
- Zgodność ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x i IEEE 802.3ab
- 16 portów 10/100/1000Mbps Auto Negotiation, Auto MDI/MDIX
- Metoda przełączania Store-and-Forward
- Obsługuje automatyczne uczenie i odnawianie adresów MAC
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| QoS |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 15 W |
| Zasilanie | AC 100 - 240V |
| Wymiary | 200 x 118 x 44 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Dystans transmisji: 100 metrów Szybkość transmisji:
|