Producenci
Cudy Przełącznik GS1024 24xGE metalowa obudowa
Opis
GS1024 24-portowy przełącznik Gigabit Ethernet
- Zgodność ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x i IEEE 802.3ab
- 24 porty 10/100/1000 Mb/s z automatyczną negocjacją, Auto-MDI/MDIX
- Metoda przełączania Store-and-Forward
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 15 W |
| Zasilanie | AC 100 - 240V |
| Wymiary | 270 x 180 x 44 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Odległość transmisji: 100 metrów |